MEGAbelt SK | Špecialisti na tesnenia - MEGAseal - Profesionálne tesnenia pre vaše stroje

Vitajte na stránkach MEGAbelt SK
Zákaznícky servis
(+421) 052/452 28 67
Prejsť na obsah
MEGAbelt SK s.r.o.
Od "obyčajného predaja" k moderným výrobným technológiám.
MEGAbelt SK, s.r.o., sme výrobno-obchodná spoločnosť a špecializujeme sa na výrobu a dodávky v oblastiach tesnení, dopravníkových pásov, hnacích remeňov a hydrauliky pre výrobné firmy a ich údržby. Naša spoločnosť vznikla v roku 2003 (GUFERO KK). Od roku 2012 pod novým obchodným menom (MEGAbelt SK, s.r.o.) a cieleným špecializovaním sa na výrobu. Investíciami do moderných výrobných technológií, spoločnosť kontinuálne expanduje do všetkých regiónov Slovenska, kde našim obchodným partnerom prinášame produkty vysokej kvality, technickú podporu na vysokej úrovni, expresné dodacie termíny a spoľahlivé služby.
Aby Vaše stroje vyrábali...
Sústreďujeme sa na najdôležitejšie požiadavky našich obchodných partnerov. Náš systém ponúka kompletnú starostlivosť o zákazníka, počnúc návštevou, konzultáciou a pomocou pri riešení technických problémov. Rýchlym spracovaním navrhnutého riešenia (cenová ponuka), expresným výrobným procesom, (príp. dodávkou zo skladu ), spoľahlivým dodacím termínom a samozrejme kontrolou, či naše riešenie splnilo očakávania zákazníka.
My vieme, že odstavenie Vášho strojného zariadenia musí byť čo najkratšie.
Naše hodnoty
Poctivosť
Ku každému, kto príde do kontaktu s našou spoločnosťou, sa budeme chovať spravodlivo, otvorene a vždy sa budeme snažiť upevňovať renomé, že so zákazníkmi, dodávateľmi, zamestnancami, bankami a úradníkmi jednáme čestne.
Odbornosť
V našej firme budeme klásť veľký dôraz na vzdelanosť a kompetentnosť našich pracovníkov. Zvyšovanie odbornosti zabezpečíme pravidelnými internými a externými školeniami.
Kvalita
Zaväzujeme sa vyrábať a dodávať výrobky a služby vyššej kvality, nebudeme uprednostňovať cenu pred bezpečnosťou, spoľahlivosťou a funkčnosťou našich produktov. Našou úlohou je ponúknuť zákazníkovi najlepší pomer ceny a výkonu, zároveň mu pomôcť, aby spravil to správne nákupné rozhodnutie.
Poctivosť nie je sama o sebe skutočnou hodnotou,
je to skôr hodnota, ktorá ručí za všetky ostatné hodnoty...
Inovácie
Vždy budeme otvorene príjmať modernizáciu našich výrobných technológií a nami dodávaných produktov. Zabezpečíme informovanosť a dostupnosť týchto vylepšení pre našich obchodných partnerov.
Ochota
Sme a vždy budeme pro-zákaznícky oritentovaná výrobno-obchodná firma, kde s radosťou a úctou vybavíme požiadavky našich zákazníkov v čo najkratšom čase tak, aby ste boli vy, naši zákazníci spokojní.
Copyright  2004 - 2024  |   MEGAbelt SK s.r.o.
Powered by MEGAbelt SK
Návrat na obsah